Презентація і конспект до уроку №3. Спосіб умовного позначення речень.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 3.Практическое ознакомление с понятиями «слово», «предложение». Беседа на тему «Летние развлечения». Способ условного обозначения предложений. Урок-соревнование «Спасители». 1 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 12 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей начальных классов.

Презентація і конспект до уроку №3.Спосіб умовного позначення речень.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 3.Практичне ознайомлення з поняттями «слово», «речення». Бесіда на тему «Літні розваги». Спосіб умовного позначення речень. Урок-змагання «Рятівники». 1 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 12 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів початкових класів.

Скачать

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 0.78 Мб

 

Рубрика: Обучение грамоте Презентации и конспекты
Презентация и конспект к уроку № 3.  Способ условного обозначения.
Издательский код: ОБПР02
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • УРОК № 3.
    Тема.
    Практичне ознайомлення з поняттями «слово», «речення». Бесіда на тему «Літні розваги». Спосіб умовного позначення речень. Урок-змагання «Рятівники»
    Мета: формувати практичне уявлення про номінативну роль слова і про речення як засіб вираження думки; учити порівнювати слово і речення; ознайомити зі способом умовного позначення слів і речень; учити добирати слова, близькі за значенням; розвивати організаційні, загальномовленнєві вміння і навички, мовлення дітей, збагачувати його новими словами; формувати дружні взаємини.
    Обладнання: повітряні кульки із завданнями (якщо є змога, наповнити кульки гелем, зв’язати разом, підв’язати нижче корзинку з лялькою Петром П’яточкіним, якщо — ні, то намалювати плакат із зображенням хлопчика на повітряних кульках, а кульки надути окремо); карта змагань зі стовпчиками для балів кожного загону; спеціальні зошити у клітинку для графічного зображення звукових схем слів і моделей речень із прописаними вчителем зразками, предметні малюнки.

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн