Презентація і конспект до уроку № 7. Робота з ілюстрацією «На уроці».

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 7.Расширение представлений учеников о слове и предложении. Ознакомление со словами — назвами действий. Беседа «Режим дня». Работа с иллюстрацией «На уроке». 1 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 17 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей начальных классов.

Презентація і конспект до уроку № 7. Робота з ілюстрацією «На уроці».

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 7.Розширення уявлень учнів про слово та речення. Ознайомлення зі словами — назвами дій. Бесіда «Режим дня». Робота з ілюстрацією «На уроці» . 1 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 17 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів початкових класів.

Скачать

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 0.99 Мб

 

Рубрика: Обучение грамоте Презентации и конспекты
Презентация и конспект к уроку № 7.  Работа с иллюстрацией «На уроке».
Издательский код: ОБПР04
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • УРОК № 7.
    Тема. Розширення уявлень учнів про слово та речення. Ознайомлення зі словами — назвами дій. Бесіда «Режим дня». Робота з ілюстрацією «На уроці»
    Мета: розширити уявлення учнів про слово і речення; формувати поняття про слова — назви дій; розвивати вміння правильно ставити до них граматичні запитання; вчити складати власні висловлювання за опорними малюнками; розвивати аудіативні уміння на рівні речення, удосконалювати дитяче мовлення; виховувати бажання дотримуватися правильного режиму дня.
    Обладнання: зошити у клітинку для графічного зображення моделей речень, предметні малюнки.

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн