Презентація і конспект до уроку № 11. Поділ слів на склади.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 11.Ознакомление учащихся с составной строению слов. Разделение слов на слоги. Работа с детской книгой. Т. Коломиец "милое слово". Слушание и рассказ стихотворения. интонирования предложений. 1 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 13 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей начальных классов.

Презентація і конспект до уроку № 11. Поділ слів на склади.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 11.Ознайомлення учнів зі складовою будовою слів. Поділ слів на склади. Робота з дитячою книжкою. Т. Коломієць «Наймиліше слово». Слухання і розповідь вірша. Інтонування речень. 1 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 13 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів початкових класів.

Скачать

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 0.92 Мб

 

Рубрика: Обучение грамоте Презентации и конспекты
Презентация и конспект к уроку № 11.Разделение слов на слоги.
Издательский код: ОБПР06
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • УРОК № 11.
    Тема.
    Ознайомлення учнів зі складовою будовою слів. Поділ слів на склади. Робота з дитячою книжкою. Т. Коломієць «Наймиліше слово». Слухання і розповідь вірша. Інтонування речень
    Мета: дати учням первинне уявлення про склад як артикуляційно-вимовну одиницю, ознайомити з поділом на склади слів без збігу приголосних; учити слухати вірш, добирати потрібну за змістом речення інтонацію для висловлювання; розвивати фонематичний слух, виразність дитячого мовлення; вчити висловлювати свої почуття любові до матері.
    Обладнання: зошити в клітинку для графічного зображення звукових схем слів і моделей речень; комплект книжок Т. Коломієць «Наймиліше слово» на кожну парту (з навчального комплекту «Читаю сам» для 1 класу, рекомендованого Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-467 від 10.02.2003)).

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн