Презентація і конспект до уроку № 17. Уявлення про голосні та приголосні звуки.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 17.Представление о гласные и согласные звуки. Обозначение этих звуков условными знаками (фишками). 1 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 10 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей начальных классов.

Презентація і конспект до уроку № 17. Уявлення про голосні та приголосні звуки.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 17.Уявлення про голосні та приголосні звуки. Позначення цих звуків умовними знаками (фішками). 1 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 10 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів початкових класів.

Скачать

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 0.74 Мб

 

Рубрика: Обучение грамоте Презентации и конспекты
Презентация и конспект к уроку № 19.Работа с детской книгой.
Издательский код: ОБПР09
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • УРОК № 17.
    Тема.
    Уявлення про голосні та приголосні звуки. Позначення цих звуків умовними знаками (фішками)
    Мета: дати дітям практичне уявлення про голосні та приголосні звуки, з яких складаються слова; навчити розрізняти їх за звучанням та способом вимови, позначати умовними знаками; продовжити ознайомлення з артикуляційними органами, вести спостере¬ження за їх роботою під час вимови різних звуків; розвивати артикуляційні вміння, фонематичний слух; виховувати любов до рідної мови, повагу до імені іншого.
    Обладнання: індивідуальні дзеркальця; зошити в клітинку для графічного зображення звукових схем слів і моделей речень; предметні малюнки; фішки для позначення звуків мовлення; демонстраційне й індивідуальні набірні полотна.

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн