Презентація і конспект до уроку № 243. Від чого розквітла ромашка.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 243.От чего расцвела ромашка. 1 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 13 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей начальных классов.

Презентація і конспект до уроку № 243. Від чого розквітла ромашка.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 243.Від чого розквітла ромашка. 1 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 13 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів початкових класів.

Скачать

9 грн

9 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 6.65 Мб

 

Рубрика: Обучение грамоте Презентации и конспекты
Презентация и конспект к уроку № 243.От чего расцвела ромашка.
Издательский код: ОБПР122
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • УРОК № 243.
    Тема.
    «Від чого розквітла ромашка»
    Мета: узагальнити знання учнів про йотовані букви; удосконалювати читацькі навички; вчити працювати за інтерактивною методикою «Мозаїка»; заохочувати вольові зусилля дітей, розвивати прагнення до розуміння краси в природі; формувати вміння аналізувати навчальний матеріал, порівнювати, визначати головне, учити першокласників бути спостережливими, уважними; формувати навички самоконтролю результатів своєї праці; розвивати словесну творчість учнів засобами художнього слова; виховувати гуманні почуття, любов до природи; вчити працювати спільно, формувати позитивне ставлення до навчання.
    Обладнання: малюнки-зображення людей різних професій; індивідуальні картки; комплект уривків оповідання «Весняні канікули» для опрацювання у групах за інтерактивною методикою «Мозаїка».

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн