Презентація і конспект до уроку № 25. Повний звуковий аналіз слів. Урок-гра «Поле чудес».

 

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 25.Полный звуковой анализ слов. Урок-игра «Поле чудес». 1 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 11 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей начальных классов.

Презентація і конспект до уроку № 25. Повний звуковий аналіз слів. Урок-гра «Поле чудес».

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 25.Повний звуковий аналіз слів. Урок-гра «Поле чудес» . 1 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 11 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів початкових класів.

Скачать

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 1.04 Мб

 

Рубрика: Обучение грамоте Презентации и конспекты
Презентация и конспект к уроку № 25.Урок-игра «Поле чудес».
Издательский код: ОБПР13
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • УРОК № 25.
    Тема.
    Повний звуковий аналіз слів. Урок-гра «Поле чудес»
    Мета: учити дітей виконувати повний звуковий аналіз слів, виділяти звуки в складі слова, моделювати слова й речення, формувати поняття про слова, що мають декілька значень, а також про те, що один і той самий предмет можна назвати по-різному; вчити виконувати самостійну роботу; розвивати мовлення першокласників; артикуляційні вміння, фонематичний слух; виховувати уважність.
    Обладнання: індивідуальні диференційовані картки для самостійної роботи, таблиці з умовним позначенням слів для турів гри, призи переможцям турів; зошити в клітинку для графічного зображення звукових схем слів і моделей речень; сюжетний малюнок, моделі речень; фішки для позначення звуків мовлення; демонстраційне й індивідуальні набірні полотна.

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн