Презентація і конспект до уроку № 253. Запам’ятай правило. Пригоди м’якого знака.

 

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 253.Запомни правило. Приключения мягкого знака. Работа с детской книжкой. «Трое котят» (Д. Біссетом). 1 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 12 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей начальных классов.

Презентація і конспект до уроку № 253. Запам’ятай правило. Пригоди м’якого знака.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 253.Запам’ятай правило. Пригоди м’якого знака. Робота з дитячою книжкою. «Троє кошенят» (за Д. Біссетом). 1 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 12 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів початкових класів.

Скачать

9 грн

9 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 2.72 Мб

 

Рубрика: Обучение грамоте Презентации и конспекты
Презентация и конспект к уроку № 253.  Приключения мягкого знака.
Издательский код: ОБПР127
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • УРОК № 253.
    Тема.
    Запам’ятай правило. Пригоди м’якого знака. Робота з дитячою книжкою. «Троє кошенят» (за Д. Біссетом)
    Мета: удосконалювати вміння працювати з текстом, виділяти головне, аналізувати прочитане, аргументувати свою думку, діяти за правилом, виправляючи помилки; розвивати орфографічні навички, вміння переказувати текст, уважність, допитливість; виховувати товариськість, доброзичливість, формувати позитивне ставлення до навчання.
    Обладнання: малюнки грибів; абетка; магнітофон; аудіозапис казки Д. Біссета «Троє кошенят»; журнал «Пізнайко. Від 2 до 6» 2006 р. (або: Біссет Дональд. Тигр, якого звали просто Тигр: Казки. Для мол. шкіл. в.: Пер. з англ. О. М. Матвієнко; Мал. Н. М. Бабенко. — К. : Веселка, 1983. — 56 с., іл.)

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн