Програма лояльності сайту «Електронні
книги – Основа»

На сайті «Електронні книги — Основа» впроваджена система накопичення бонусів за покупки. Тепер, купуючи наші товари банківською карткою, Ви отримуєте певну кількість бонусних гривень на Особистий рахунок (близько 10% від вартості товару). Наприклад, при вартості товару 90 грн. на Особистий рахунок накопичуються бонуси в розмірі 9 грн.

При накопиченні на Особистому рахунку суми, достатньої для покупки того чи іншого товару, Ви можете придбати його, не витрачаючи свої гроші, а використовуючи бонусні гривні з Особистого рахунку.

Роблячи покупки за бонусні гривні на Особистому рахунку, Ви також отримуєте бонуси.

Для оплати товарів Особистим рахунком Вам необхідно знайти потрібний товар та при оформленні покупки обрати спосіб оплати «Особистий рахунок».

Увага! Бонуси накопичуються тільки в тих випадках, коли покупки робить зареєстрований та авторизований на сайті покупець, використовуючи банківську картку. Перевести в готівку бонусні кошти Ви не можете!

перейти до покупок

Реєстрація нового користувача

Введіть ім'я та прізвище

Введіть адресу електронної пошти

Введіть номер телефону

Введіть цифри

Реєструючись, ви погоджуєтеся на зберігання і використання наданих вами особистих даних відповідно до чинного законодавства України про недоторканність особистої інформації